Motorola přednáška a výstava v Západočeském muzeu v Plzni

První a zároveň poslední přednáška s výstavou o historii firmy Motorola

Desítky nadšenců a zvědavců ze všech koutů České republiky přilákala tak trochu netradiční přednáška s výstavou v Západočeském muzeu v Plzni na téma Motorola. Telefony, unikátní Motorola výrobky a další předměty s několika nadšenci spolu s atmosférou muzea zařídilo skvělou atmosféru.

Mobilní telefony Motorola různých technologií a stáří, včetně prvního komerčně prodávaného mobilního telefonu na světě – Motorola DynaTAC, první typ satelitního telefonu Iridium, k tomu více než 200 maket telefonů, odolné vojenské notebooky Motorola, vysílačky, průmyslová zařízení, přes 80 let staré reklamy a řada dalších předmětů (včetně třeba originální Motorola kuchařky pro zaměstnance Motorola továrny), to vše bylo k vidění.

Poděkování patří všem dalším sběratelům a nadšencům za zapůjčení exponátů a také pomocníkům, kteří se podíleli na přípravách samotné akce. Za krátké video z akce si zaslouží poděkování Laco Bittner z Videoakce.cz, tehdejší čtenář mého webu o telefonech Motorola v letech 2004-2006.

A mně samotnému akce přinesla nejen zkušenosti spojené s organizací a zajištěním této akce, ale také bylo fajn osobně se potkat s některými čtenáři MojeMotorola.cz po 10 letech.

© 2005 - 2017 Pavel Mašek, powered by WordPress